Katarzyna Żylińska

Psychoterapeutka, socjolożka, certyfikowana specjalistka terapii uzależnień, certyfikowana realizatorka programu terapeutycznego dla osób problemowo używających przetworów konopi.

 

Jestem psychoterapeutką w trakcie Szkoły Psychoterapii Humanistycznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Ukończyłam Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Problemy Rodziny, Podyplomowe Studium Pedagogiczne Na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa w Warszawie. Jestem również absolwentką licznych szkoleń z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień, w tym uzależnień behawioralnych.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży głównie w podejściu neohumanistycznym, doświadczeniowym, skoncentrowanym na osobie klienta, ale w swojej pracy wykorzystuję również elementy innych podejść terapeutycznych (m.in. dialogu motywującego, terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów, filozofii mindfulness)

W Centrum Amygdala pomagam klientom w problemach emocjonalnych i kryzysach wynikających z doświadczenia uzależnienia i szkodliwego używania substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie zawodowe w tym zakresie zdobywałam pracując jako Specjalista Terapii Uzależnień w Poradni Leczenia Uzależnień i w Programie Substytucyjnym Stowarzyszenia Eleuteria, w Stowarzyszeniu „Między Ludźmi”, w Poradni Stowarzyszenia Monar przy ul. Hożej w Warszawie, także jako Dyżurant w Narkotykowym Telefonie Zaufania.

535 021 194