Bożenna Jakubowska

Jestem psycholożką sądową i rodzinną, klinicystką, absolwentką wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam 35-letni staż w pracy zawodowej, w tym 20 lat jako biegła psycholog sądowa , niegdyś z RODK oraz obecnie z listy Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Ukończyłam studia podyplomowe w SWPS na wydziale Negocjacje i Mediacje, od kilku lat prowadzę mediacje rodzinne. Jestem certyfikowaną terapeutką Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Ukończyłam szereg specjalistycznych kursów i szkoleń organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości, Instytut Ekspertyz Sądowych, Centrum Terapii Krótkoterminowej prowadzonych przez psychologów UE, Centrum Pomocy dziecku i Rodzinie, Fundację „Dzieci Niczyje”. Posiadam kilkuletni staż pracy na oddziale Psychiatrii Dziecięcej IPiN oraz w Młodzieżowym Telefonie Zaufania.

Współpracuję z organizacjami społecznymi, działającymi na rzecz dzieci krzywdzonych i zaniedbywanych, w mojej pracy dobro dziecka traktowane jest priorytetowo.

Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę psychologiczną w zakresie psychologii rodzinnej i sądowej w obszarze zarówno diagnostyki jak i terapii dzieci i dorosłych w sytuacji rozwodu lub separacji.

Moją pasją są nauki społeczne, historia najnowsza, muzyka klasyczna, jazz i blues. Uwielbiam teatr i operę, a prawa dzieci i zwierząt są dla mnie priorytetowe. Prywatnie matka psycholożki i fotografki, wspierająca odkupione z rzeźni konie.

535 021 194