O nas

Witaj na stronie Centrum Psychologiczno-medyczno-szkoleniowego Amygdala.

Powstaliśmy w 2016 z połączenia wiedzy, serca i pasji dwóch osób: Agnieszki i Michała

Aktualnie w naszym zespole jest już 13 osób: w 2017 dołączyli do nas Ewa, Bożenna, Marian, Anita , Agnieszka, Aleksandra, Magdalena, Agata, Katarzyna, Jacek

Stanowimy zgrany team który wzajemnie się uzupełnia i wspiera w doświadczeniu, wiedzy, kompetencjach profesjonalnych czy superwizji.

Stale pracujemy nad powiększaniem wiedzy i kompetencji profesjonalnych, poprzez liczne szkolenia, kursy, studia podyplomowe, konferencje naukowe oraz pracę badawczą oraz pracę z klientem w gabinecie.

Powiększamy ponadto naszą ofertę by jeszcze lepiej dopasować ją do potrzeb lokalnej społeczności, pracowników, studentów, kierowców, operatorów oraz wszystkich tych którzy potrzebują pomocy psychologicznej , psychoterapeutycznej czy psychiatrycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, cennikiem a także zachęcamy do kontaktu mailowego: info@amygdala.pl, telefonicznego 535-021-194 lub osobistego pod adresem Nowoursynowska 143k/U1 w Warszawie

 

 

Agnieszka Tousty-Ingielewicz

Nazywam się Agnieszka Tousty-Ingielewicz, jestem psychologiem transportu i psychoterapeutą pracującym w nurcie Poznawczo-Behawioralnym w trakcie szkolenia w celu uzyskania certyfikatu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego i doświadczonego superwizora-dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Staż kliniczny odbyłam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Warszawie – Praga Południe, gdzie współpracowałam z osobami z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, napadami paniki, psychozą. Obecnie pracuję w Fundacji „Pomóż Dorosnąć” w Piasecznie, gdzie stale pomagam dzieciom i młodzieży zmagającej się z depresją, natręctwami, fobiami, ADHD, zespołem Aspergera i innymi.

W moim gabinecie w atmosferze spokoju, pełnego zaufania i szacunku mają Państwo możliwość mówić o swoich problemach, troskach, niepowodzeniach i rozterkach a także o marzeniach i nadziejach. W swojej pracy wykorzystuję urządzenie do EEG biofeedback.
Zapraszam zarówno dzieci jak i osoby dorosłe które:
• zmagają się z zaburzeniami nastroju, lękami, depresją;
• doświadczają wpływu negatywnych emocji (napadami paniki, fobiami, obsesjami) i pragną się im przeciwstawić;
• mają problemy z odżywianiem;
• nie radzą sobie zestresem;
• doświadczają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi;
• chcą pogłębić wiedzę o sobie samym, aby świadome kierować swoim życiem.

Jeśli Państwo lub ktoś z Waszych bliskich ma problem, w którym mogłabym pomóc proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 664-421-740.

 

Michał Dolistowski

Nazywam się Michał Dolistowski  psychologiem transportu psychoteraumatologiem oraz psychologiem diagnostą.
Ukończyłem studia wyższe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie na wydziale psychologii klinicznej.

Ukończyłem Studia Podyplomowe- Psychologia transportu i bezpieczeństwa w ruchu lądowym- na Uniwersytecie Warszawskim.

Ukończyłem Studia Podyplomowe- Psychotraumatologia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.
Brałem również udział w kilku projektach badawczo-diagnostycznych, dotyczących między innymi metod pomiaru empatii, rozwoju moralnego czy relacji w bliskich związkach, a także konferencjach naukowych między innymi:
• konferencji: Standardy diagnozy psychologicznej SWPS 2015r (sesja posterowa)
• konferencji: Międzynarodowa Konferencja Braga 2015r (sesja posterowa)
• konferencji: Międzynarodowa Konferencja Nowy York 2016r ( sesja posterowa)

Odbyłem staż kliniczny w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego w szpitalu przy ul. Kondratowicza w Warszawie
Specjalizuję się przede wszystkim w diagnozie klinicznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi – testów psychologicznych, zarówno tradycyjnych jak i z wykorzystaniem metod komputerowych.
W ramach gabinetu psychotechniki orzekam o braku przeciwwskazań lub przeciw wskazaniach do prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz obsługi innych urządzeń w tym pracy na wysokości.
Specjalizuję się również w diagnozie i pomocy ofiar wypadków komunikacyjnych lub katastrof naturalnych u których zachodzi podejrzenie wystąpienia Zespołu Stresu Pourazowego (PTSD), wykorzystując techniki Terapii Przedłużonej Ekspozycji, Terapii Behawioralno-Poznawczej skoncentrowanej na traumie,  Krótkoterminowej Terapii Eklektycznej BEEP oraz  Ekspozycyjnej Terapii Narracyjnej .
Swoją pracę kliniczną poddaję regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP)

Rezerwacja terminu badania pod numerem tel. 796-881-238

Ewa Wagner

Nazywam się Ewa Wagner, jestem absolwentką psychologii na UKSW, psychologii sądowej i transportu na UW, a także biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kompetencje w dziedzinie psychologii. Ukończyłam szkolenia poszerzające kompetencje zawodowe w formie studiów podyplomowych, kursów i szkoleń, mi.in. z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, FAS oraz wielu kwestionariuszowych technik badawczych w psychologii.

Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej dla celów orzeczniczych m.in. z zakresu psychologii transportu, badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy oraz badań osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni. Wykonuję ekspertyzy psychologiczne na zlecenie organów procesowych.

W bezpośredniej pracy z klientem koncentruję się na udzielaniu krótkoterminowej pomocy w zakresie przezwyciężania trudności życiowych, emocjonalnych i innych. Udzielam konsultacji w zakresie problemów wychowawczych dla rodziców i opiekunów oraz osób pracujących z dziećmi.

W celu rezerwacji terminu badania proszę dzwonić pod numer telefonu: 535-021-194

Marian Karwowski

Nazywam się Marian Karwowski jestem lekarzem Medycyny Lotniczej, Internistą a także lekarzem Medycyny Pracy uprawnionym do badań kierowców.

W gabinecie „Amygdala” przeprowadzam konsultacje oraz orzekam o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami kategorii A,B,C,D, B+E, C+E, D+E ( badania kwalifikacyjne)

Prowadzę konsultacje z zakresu medycyny pracy: orzeczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania poszczególnych zawodów (operatorów wózków widłowych, sprzętu ciężkiego, dźwigów, suwnic, w pracy w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące etc) .

Wykonuje badania kierowców zawodowych kat B ( np. kierowcy taxi, kurierzy, przedstawiciele handlowi)

oraz kategorii prawo jazdy z grupy 2 tj. C, C+E, D, D+E, ADR

Posiadam uprawnienia do badań z zakresu medycyny lotniczej.

Przyjmuję w poniedziałki  środy i piątki  w godzinach 10.00-16.00

W celu rezerwacji badania proszę dzwonić pod numer tel.  535-021-194

 

Agnieszka Dąbrowska

(lekarz psychiatra dorośli/dzieci)

Beata Sobolewska

(psycholog, psychotraumatolog, coach, wykładowca, Terapeuta EMDR)

Jacek Zawadzki

(psycholog sportu, trener mentalny)

Katarzyna Podleska

(psycholog, psychoptraumatolog)

Aleksandra Jerzmanowska

(Psycholog osobowości)

Katarzyna Janczuk

(Coach, trener-biznesu)

Magdalena Solis

(psycholog, psychoterapeuta CBT)

Bożenna Jakubowska

(Psycholog, Biegły sądowy)

Agata Cedrowska

(Psycholog, Seksuolog, Terapeuta par, Psychoterapeuta CBT)

Anita Puławska

(Psycholog, Psycholog Transportu, Specjalista branży HR)

Marian Karwowski

(Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz orzecznik-uprawniony do badań kierowców)

Ewa Wagner

(Badania na broń, Biegły sądowy)

Michał Dolistowski

(Psycholog, Psychotraumatolog, Psycholog Transportu, Terapeuta EMDR Diagnosta Medycyny Pracy)

Agnieszka Tousty-Ingielewicz

(Psycholog, Psychoterapeuta CBT, Psycholog Transportu)