Magdalena Solis

Magdalena Solis

Nazywam się Magdalena Solis. Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w terapii poznawczo – behawioralnej, trenerem biznesu i psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora – dydaktyka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB).
Staż kliniczny odbyłam w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK w Lublinie na oddziale Leczenia Zaburzeń Schizofrenicznych oraz na oddziale Psychiatrii Sądowej, gdzie pracowałam m.in. z osobami chorymi na schizofrenię, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zmagającymi się z lękami oraz z osobami z zaburzoną osobowością .
Swoją wiedzę terapeutyczną poszerzałam również na kursach doskonalących z zakresu seksuologii (ponad 100 godzin), prowadzonych przez pracowników Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa – Starowicza w CMKP w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam pracując w szkole (gimnazjum), w prywatnej praktyce psychologicznej, współpracując z fundacjami oraz ośrodkami psychologicznymi a także współpracując z ośrodkiem kuratorskim.
Zapraszam osoby cierpiące na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe (fobia, napady paniki, lęk uogólniony, lęk społeczny), zaburzenia adaptacyjne, osoby doświadczające trudności emocjonalnych, kryzysów życiowych oraz trudności w relacjach z ludźmi, żyjące w nadmiernym stresie i chcące lepiej radzić sobie z emocjami.


Osoby zainteresowane konsultacją psychoterapeutyczną zapraszamy do kontaktu: 535-021-194


Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK: 9-20
WTOREK: 9-20
ŚRODA: 9-20
CZWARTEK: 9-20
PIĄTEK: 9-19

Gdzie jesteśmy

PSYCHOEDUKACJA

Analiza Zachowania

Uzależnienie

Psychoterapia Gestalt

Teoria Biospołeczna

Kierowca Zawodowy

Badania Medycyny Pracy

Trening umiejętności DBT

Ocena Kliniczna i Diagnoza

Terapia ACT

Przyczyny zaburzeń psychicznych