Aleksandra Jerzmanowska

Aleksandra Jerzmanowska

Nazywam się Aleksandra JerzmanowskaJestem psychologiem osobowości i trenerem umiejetnosci interpersonalnych .

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w 2007 roku, zaś szkołę trenerską Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w roku 2009. Pracuję jako wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Uczę teori i diagnozy  osobowości, prowadzę również seminarium dotyczące badań nad empatią oraz seminarium dotyczące psychologicznych aspektów odbioru fikcji literackiej i filmowej. Obecnie  kończę rozprawę doktorską na temat empatii, przyjmowania perspektywy innych ludzi i trafnego rozumienia innych ludzi.

W latach 2009-2011 pracowałam jako psycholog w Fundacji Itaka-Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych między innymi przy wsparciu psychologicznym rodzin osób zaginionych .

Specjalizuję się w diagnozie osobowościowych predyspozycji pod kątem zawodowym, planowaniu ścieżek kariery, rozwoju, awansu i zmiany.

Do diagnozy oraz doradztwa zawodowego mam podejście holistyczne, wierzę , że diagnoza predyspozycji zawodowych i osobistych musi być oparta nie o jedno czy dwa narzędzia (testy), a o cała baterię specjalistycznych   metod pomiaru mających rzetelne naukowe podstawy jako również pogłębiony wywiad z osoba badaną.  Szczególnie ważne jest dla mnie,  żeby informacje zwrotne a temat  mocniejszych i słabszych  stron, predyspozycji i możliwych opcji rozwoju przedstawiać Osobie Badanej  zarówno ustnie jak i pod postacią wyczerpującego raportu z badania z zawierającego  osobisty profil zawodowy. Kluczowe jest dla mnie ponadto, żeby wszystkie stosowane prze mnie metody diagnozy oraz narzędzia miały rzetelne podstawy naukowe przełożone na język praktyki i rynku pracy.

Prowadzę zarówno indywidualny coaching zawodowy i osobisty, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, sytuacjach przełomowych lub nowych, takich jak zmiana pracy, rozwód, ukończenie studiów i wchodzenie w życie zawodowe, jak i grupowe warsztaty rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Specjalizuję się również w warsztatach dla młodzieży szkolnej dotyczących preorientacji zawodowej. Diagnozuję preorientację zawodową oraz wspieram rozwój zawodowy zarówno w ramach indywidualnego doradztwa jak i w ramach zajęć grupowych dla dorosłych i młodzieży.


Osoby zainteresowane umówieniem konsultacji zapraszamy do kontaktu: 535-021-194


Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK: 9-20
WTOREK: 9-20
ŚRODA: 9-20
CZWARTEK: 9-20
PIĄTEK: 9-19

Gdzie jesteśmy