Agata Cedrowska

Agata Cedrowska

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Kliniczna oraz studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.  Obecnie wykształcenie uzupełnia czteroletnim studium psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w pracy z osobami wykluczonymi społecznie tj. niepełnosprawnymi, bezdomnymi, chorującymi psychicznie i starszymi.  W 2010 roku prowadziła cykl zajęć z edukacji seksualnej wśród dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną a w 2011 i 2014 roku z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością psychiczną. W 2015 roku była uczestnikiem Warszawskiego Forum Psychiatrii Środowiskowej a w 2016 roku konferencji „Człowiek w Środowisku . Od stereotypu do osoby” , gdzie wygłosiła prelekcję dotyczącą stygmatyzacji osób chorujących psychicznie.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

W pracy terapeutycznej kieruje się życzliwością, akceptacją ,otwartością i bliskie są jej metody oparte na zaufaniu i budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Prowadzi konsultacje indywidualne wspierając osoby cierpiące na wahania nastroju, znajdujące się w fazie kryzysu, doświadczające trudności w życiu seksualnym oraz  terapię par.

Specjalizuje się w radzeniu sobie z procesem rozpadu związku partnerskiego, małżeńskiego, innych relacji międzyludzkich, a także osobom cierpiącym na brak zadowolenia z siebie i swojego życia. Bliskie jej są metody pracy oparte na ciepłej i pełnej akceptacji relacji terapeutycznej. Prywatnie miłośniczka dobrej literatury i biegania.

W gabinecie: Amygdala przyjmuję po uprzedniej rezerwacji wizyty pod numerem 535-021-194


Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK: 9-20,
WTOREK: 9-20,
ŚRODA: 9-20,
CZWARTEK: 9-20,
PIĄTEK: 9-19,

SOBOTA: zamknięte

NIEDZIELA: zamknięte

Gdzie jesteśmy